SŁOWEM WSTĘPU | PERSONALIZACJA

Czujemy, że możemy przełamać bariery i przejść na TY! Podanie swojego imienia w przesyłce pozwala nam również na personalizację Twojego zamówienia. Staramy się traktować każde zamówienie indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, abyś był_a zadowolony_a z zakupu, a detale przesyłki sprawiły Ci przyjemność. Jeśli masz jakieś pytanie, nie krępuj się – napisz do nas śmiało – a my postaramy się pomóc. 

Poinformuj nas dla kogo będą puzzle i jeśli chcesz – podaj imię osoby, którą chcesz obdarować!

DLA WSZYSTKICH | INKLUZYWNOŚĆ

Jeśli zastanawiasz się czym są końcówki z “podłogą _” i dlaczego ich używamy- staramy się pisać tzw. językiem inkluzywnym, czyli nie wykluczającym nikogo, ciężko byłoby nam się zdecydować na jedną formę, więc dokończ sobie wg uznania, np. Puzzlarzu_o, można przeczytać zarówno jako Puzzlarzu i Puzzlaro!

WIEK | BEZPIECZEŃSTWO

Puzzle są dla osób w każdym wieku, jeśli masz ochotę obdarować młodszych – zapytaj rodzica, czy ilość i wielkość elementów jest odpowiednia i bezpieczna do wieku. Nasze elementy są z materiału kartonowego i elementy mają wielkość około 2 x 2 cm oraz składają się zawsze z 506 elementów.

FEEDBACK | SPOŁECZNOŚĆ

Nie zapomnij zajrzeć na nasze media społecznościowe, do których linki znajdziesz zawsze w stopce. Będziemy wdzięczne za każdy miły ślad, ale także weźmiemy pod uwagę krytykę. Zależy nam jednak, aby była napisana kulturalnie i nie obrażając nikogo na naszych profilach – nas oraz naszych obserwujących – dlatego takie wiadomości nie będą akceptowane i bezdyskusyjnie usuwane. 

WYSYŁKA I DOSTAWA

Działamy jako sklep internetowy, ale jeśli jesteś z Wrocławia i chcesz odebrać zamówienie osobiście – możemy się umówić na odbiór! 

REKLAMACJE | ZWROTY

Zależy nam, abyś dostał swoje zamówienie w nienagannym stanie – jeśli jednak przesyłka zostanie uszkodzona i nie spełni Twoich oczekiwań – nie wahaj się do nas napisać i prześlij nam zdjęcie. Na pewno wspólnie rozwiążemy ten problem!

Pamiętaj, że masz prawo dokonać zwrotu do 14 dni od dokonania zakupu bez podania przyczyny, ale produkt nie może posiadać znaków użytkowania, a zawieszka zabezpieczająca musi być nienaruszona. 

REGULAMIN ​

Po wzór formularza zwrotu oraz szczegóły dotyczące polityki sklepu pobierz nasz szczegółowy regulamin > klik klik